SVENSKA ENGLISH
 

LÖSNINGAR TILL OLIKA KUNDKATEGORIER

Vi som arbetar på Tiego är ett antal tidigare revisorer, controllers, redovisningsansvariga och programutvecklare som levererar lösningar till de utmaningar en koncern står inför med konsolidering, rapportering och redovisningsregler. 

Vi erbjuder en palett av smarta systemlösningar för att underlätta rapportering, beräkningar, analyser och datalagring för nationella eller internationella koncerner. 

Välkommen att prova Tiegos produkter för effektivare koncernredovisning!

mattiasElfgren-webb.jpg
 

Mattias Elfgren
Redovisningsspecialist & VD
Telefon: +46 8 1213 6801
E-mail: mattias.elfgren@tiego.se

 

Kontakta oss

 

VD & Konsult Mattias Elfgren
Telefon: +46 8 1213 6801
E-mail: mattias.elfgren@tiego.se

Konsult Christian Sondell
Telefon: +46 73 039 20 27
E-mail: christian.sondell@tiego.se

Konsult Erik Mellgren
E-mail: erik.mellgren@tiego.se

Konsult Mikael Olsson
E-mail: mikael.olsson@tiego.se

Programutveckling Fredrik Leffler
Telefon: +46 8 1213 6801
E-mail: fredrik.leffler@tiego.se

Systemutvecklare Peter Isaksson
E-mail: peter.isaksson@tiego.se

Systemutvecklare Jonas Leffler
Telefon: +46 8 1213 6804
E-mail: jonas.leffler@tiego.se

HR Katarina von Wachenfeldt
Telefon: +46 8 1213 6802
E-mail: katarina.wachenfeldt@tiego.se

Vill du samarbeta med oss?

 

SKRIV ELLER RING TILL OSS IDAG

TIEGO AB
 +46 8 1213 68 00
info@tiego.se
Sveavägen 17, 1tr, 111 57 Stockholm