SVENSKA ENGLISH
 

LÖSNINGAR TILL OLIKA KUNDKATEGORIER

Vi som arbetar på Tiego är ett antal tidigare revisorer, controllers, redovisningsansvariga och programutvecklare som levererar lösningar till de utmaningar en koncern står inför med konsolidering, rapportering och redovisningsregler. 

Vi erbjuder en palett av smarta systemlösningar för att underlätta rapportering, beräkningar, analyser och datalagring för nationella eller internationella koncerner. 

Välkommen att prova Tiegos produkter för effektivare koncernredovisning!

mattiasElfgren-webb.jpg
 

Mattias Elfgren
Redovisningsspecialist & VD
Telefon: +46 8 1213 6801
E-mail: mattias.elfgren@tiego.se

 

Kontakta oss

 

VD & Konsult Mattias Elfgren
E-mail: mattias.elfgren@tiego.se

Konsult Christian Sondell
E-mail: christian.sondell@tiego.se

Konsult Erik Mellgren
E-mail: erik.mellgren@tiego.se

Konsult Mikael Olsson
E-mail: mikael.olsson@tiego.se

Konsult Kevin Hall
E-mail: kevin.hall@tiego.se

Konsult Johan Eriksson
E-mail: johan.eriksson@tiego.se

Programutveckling Fredrik Leffler
E-mail: fredrik.leffler@tiego.se

Systemutvecklare Peter Isaksson
E-mail: peter.isaksson@tiego.se

Systemutvecklare Thomas Broman
E-mail: thomas.broman@tiego.se

Systemutvecklare Jonas Leffler
E-mail: jonas.leffler@tiego.se

HR Katarina von Wachenfeldt
E-mail: katarina.wachenfeldt@tiego.se

Vill du samarbeta med oss?

 

SKRIV ELLER RING TILL OSS IDAG

TIEGO AB
 +46 8 1213 68 01
info@tiego.se
Birger Jarlsgatan 57B, 3tr, 113 56 Stockholm