SVENSKA ENGLISH
 

BOKA EN DEMO! 

Vi älskar att visa vad vi går för och kommer gärna ut och demonstrerar hur vi kan revolutionera hur ni arbetar med koncernredovisning och finansiell leasing.

Vilken/Vilka Tiego-produkter är du intresserad av?
 

KONTAKT

TELEFON: +46 8 1213 68 00 

MAIL: info@tiego.se

ADRESS: Sveavägen 17, 1tr, 111 57 Stockholm

 

VD & Konsult Mattias Elfgren
Telefon: +46 8 1213 6801
E-mail: mattias.elfgren@tiego.se

Konsult Christian Sondell
Telefon: +46 8 1213 6805
E-mail: christian.sondell@tiego.se

Konsult Erik Mellgren
E-mail: erik.mellgren@tiego.se

Konsult Mikael Olsson
E-mail: mikael.olsson@tiego.se

Programutveckling Fredrik Leffler
Telefon: +46 8 1213 6801
E-mail: fredrik.leffler@tiego.se

Systemutvecklare Peter Isaksson
E-mail: peter.isaksson@tiego.se

Systemutvecklare Jonas Leffler
Telefon: +46 8 1213 6804
E-mail: jonas.leffler@tiego.se

HR Katarina von Wachenfeldt
Telefon: +46 8 1213 6802
E-mail: katarina.wachenfeldt@tiego.se